Jak skutecznie raportować ESG? 27 października podsumowanie 17. edycji Konkursu “Raporty Zrównoważonego Rozwoju” i rekomendacje dla biznesu

27 października w godz. 12:00-13:30 podczas webinaru organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Deloitte zaproszeni eksperci i ekspertki podsumują 17. edycję “Konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju” oraz przedstawią rekomendacje dotyczące raportowania ESG.

Rejestracja tutaj >>

Konkurs „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”, prowadzony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Deloitte, promuje tematykę raportowania ESG, zwracając uwagę firm na konieczność uwzględniania w swoich działaniach aspektów dotyczących środowiska, kwestii społecznych i ładu organizacyjnego. Wszystkie zgłoszone do Konkursu raporty oceniane są przez niezależne jury, a udział w konkursie niezmiennie pozostaje bezpłatny.

27 października w godz. 12:00-13:30 odbędzie się webinar, podczas którego eksperci_ki omówią wyniki i kluczowe wnioski płynące z 17. edycji konkursu.

Prelegenci_ki:

  • Robert Adamczyk, przewodniczący jury konkursu “Raporty Zrównoważonego Rozwoju”, członek zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Główny specjalista środowiskowy w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju,
  • Milena Olszewska-Miszuris,  FCCA, CFA, FSA Credential-holder, CEO & CFO WM Advisory, Co-Chair 30% Club Poland,
  • Marta Sołtysiak, Senior Consultant, Sustainability Consulting Central Europe, Deloitte.

Moderacja:

  • Maria Krawczyńska-Kaczmarek, członkini zarządu i dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu,
  • Leszek Stefaniak, menedżer projektów Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Ponadto prowadzący_e przekażą uczestnikom i uczestnikom informacje zwrotne nt. przyszłych potrzeb sprawozdawczych w obszarze ESG. Wydarzenie będzie też okazją do dyskusji o najnowszych trendach w zakresie sprawozdawczości z zakresu zrównoważonego rozwoju.

Rejestracja na spotkanie poprzez formularz online tutaj >>