Wybierz dokładnie 3 najlepsze raporty,
a następnie uzupełnij pola na dole strony.

Uwaga! Aby potwierdzić swój głos, musisz kliknąć link aktywacyjny, który otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail. W przeciwnym razie głos będzie nieważny. 

Przesyłając swój głos - zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883 oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu na potrzeby konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju.

Przetwarzane przez nas dane: Jedyną daną, która przetwarzamy, jest Twój adres e-mail.

Administrator danych: Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu, ul. Szpitalna 5/20, 00-031 Warszawa

Wykorzystanie danych: Dane zostaną wykorzystane do zapewnienia właściwego przebiegu głosowania - w tym do zliczania głosów. Na adres email zostanie przesłany link aktywacyjny umożliwiający weryfikację głosu. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim.

Jak długo będziemy przechowywać dane: Dane będziemy przechowywać do chwili rozstrzygnięcia konkursu. Potem dane zostaną usunięte.

Zmiana i usunięcie danych: W przypadku chęci weryfikacji, zmiany lub usunięcia swoich danych prosimy o kontakt mailowy na biuro@fob.org.pl